آخرین کسب و کارهای ثبت شده در بخش تعمیرات مبل

تعمیرات مبل

تعمیرات مبل یکی از مشاغلی است که امروزه به تخصص بالایی نیاز دارد زیرا ممکن است افراد بعد از مدتی با استفاده نادرست از مبلمان به آن آسیب بزنند. با استفاده زیاد در طولانی مدت، بالشت های نشیمنِ مبل دچار فرورفتگی می‌شود و ظاهری کهنه پیدا می‌کند. در درجه اول ممکن است فکر تعویض مبلمان به ذهن شما برسد و بهترین راه در این شرایط تعمیر مبل است که هزینه بسیار پایین تری نسبت به تعویض مبلمان جدید دارد. تمام سطح بسیاری از مبل ها با پارچه پوشانده شده است. به دلیل کاربرد این مبل در بخش نشیمن خانه و استفاده زیاد از آن، بیش از سایر انواع مبلمان دچار سایش می‌شود. فوم به کار رفته در بخش نشیمن به مرور زمان کیفیت خود را از دست می‌دهد و ظاهری زننده پیدا می‌کند در این مواقع شما میتوانید بجای خرید مبلمان جدید همین مبل را با انواع مختلف پارچه با جنس و رنگ مختلف روکش کنید و هزینه کمتری نسبت به خرید مبلمان جدید داشته باشید.

تعمیرات مبل در منزل

تعمیر مبل در منزل کم هزینه برای بازسازی کردن مبل های قدیمی و تغییر دکوراسیون داخلی منزل تان میباشد. همانطور که عنوان شد با توجه به هزینه های خرید مبل می توان با تحول در طرح و رنگ روکش مبل، مبلمان مستعمل را به زیبایی هر چه تمام تر تعمیر و بازیابی نمود. هزینه تعمیر مبل و تعویض روکش مبل در مقایسه با قیمت خرید یک دست مبلمان جدید، بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. این روزها تعمیرکار های حرفه ای در تعمیرات مبلمان این توان را دارند که اکثر کارهای تعمیر مبل در منزل را در کمترین زمان ممکن انجام دهند. تعویض روکش مبلمان، تغییر رنگ چوب مبلمان، تعمیر مبل راحتی، تعمیر مبل چرمی، رویه کوبی مبل و هر نوع تعویض رویه مبل در منزل از جمله خدمات محبوب بین خانواده ها می باشد که اغلب در هنگام تغییر دکوراسیون داخلی و یا پس از بازسازی منزل از طرف آنها درخواست می گردد.

تعمیر مبل راحتی

با پیشرفت در صنعت مبلمان که امروزه در انواع مختلفی وجود دارند، مبل راحتی در بازار رقیبان در مقایسه با مبل استیل طرفداران زیادی پیدا کرده است و به دلیل راحتی که دارند، حساسیت و ظرافت بیشتری نسبت به مبل استیل دارد. تعمیرات مبل راحتی یک سری نکات و ریزه کاری های دارد که در هنگام تعمیر باید به آنها توجه داشت، از نظر رویه بکار رفته در آنها ، نوع دوخت ها و شیک در آوردن آنها و… از نکات مهمی است که باید در تعمیر مبل راحتی به آنها توجه داشت . نکته ای که درتعمیرات مبل راحتی باید توجه داشت این است که در تعمیر این مبل ها از پارچه و کوسن ها و یا از فومی و… که برای تعمیر آن استفاده می شود که ارزش تعمیر دارد چرا که می توان با تعویض آنها حتی دکوراسیون خانه را هم تحت تاثی قرار داد. اگر مبل شما کلاف خوبی دارد و بدون هرگونه شکستگی است، می‌توانید به فکر تعمیر آن باشید. کلاف مبلمان به خصوص مبل استیل که درصد زیادی از آن از چوب کارشده است اهمیت بسیاری دارد، البته در انواع مبل راحتی هم باید توجه ویژه‌ای به کلاف اصلی داشت.

دلایل تعمیر مبلمان استیل

شکستگی و لقی پایه‎های مبل های تک و صندلی‎های سرویس نهارخوری
تغییر رنگ، رنگ پریدگی و تیرگی و چرک شدن پارچه
شکستگی و از بین رفتن بخش های ظریف مبل مانند تاج و نقش و نگار روی دسته مبل
شل شدن فنر کف مبل و از بین رفتن اسفنج و نشست محتوی مبل
از بین رفتن اسفنج یا فوم پشتی مبل
صدا جیرجیر چوب و فنرهای مبل استیل

تعمیر مبل چرم

تعمیر مبل چرم یکی از دغدغه‌های شما نیز هست. برخی از افراد برای جلوگیری از نیاز به تعمير مبل چرمی و کاهش هزینه تعمیر مبل چرمی ، بعد از آسیب به فکر تعمیر آن هستند. مبلمان چرمی در دراز مدت و به علت استفاده‌ی مداوم ممکن است شکل و ظاهر اولیه‌ی خود را از دست دهند و همین می‌تواند درز و شکاف‌هایی را در تشک و پشتی‌های مبل ایجاد کند. فرسودگی چرم مبل یکی از موارد پرشمار آسیب های مبلمان چرمی است. چرم پوست پوست شده و ترک خورده قابلیت ترمیم ندارد. بنابراین شما نیاز دارید که مبل خود را بصورت کامل رویه کوبی نمایید.

تعمیر مبمان چه مزایایی دارد؟

تعمیر مبلمان به فرایندی گفته می شود که با استفاده از آن مبل هایی که آسیب دیده اند و قابل استفاده نیستند ترمیم می شوند و معایب آن رفع شود. تعمیر مبلمان انواع مختلفی بسته به طراحی مبل ، جنس مبل و مواد استفاده شده در آن دارد که با توجه به نوع فرسودگی آن به کارگاه یا محل کار انتقال داده میشود  تعمیر مبلمان یکی از بهترین روش ها برای صرفه جویی در هزینه می باشد و شما میتوانید با هزینه ای کمتر مبلی جدید را داشته باشید و طراحی منزلتان را تغییر دهید همچنین می توانید مبل های قدیمی و تاریخی خود را که دوام بیشتری دارند تعمیر کنید و از آنها به مدت بیشتر استفاده نمایید. تعمیر مبل هم راهی آسان و کم هزینه برای شما به حساب می آید و هم مبل را به سلیقه ی خود می توانید دوباره بازسازی کنید.