آخرین کسب و کارهای ثبت شده در بخش تور لحظه آخری

تور لحظه آخری کیش


تور لحظه آخری


معمولا شما کلمه تور لحظه آخری را شنیده اید که امروزه خیلی از آژانس های هواپیمایی و یا شرکت های گردشگری از آن استفاده می‌کنند که به اصطلاح تو دقیقه نودی شناخته می‌شود. تور لحظه آخری به تورهایی گفته می‌شود که شرکت های ارائه دهنده خدمات گردشگری و یا آژانس های هواپیمایی به دلیل تکمیل نشدن سهمیه رزرو شده بلیط توسط مسافران و یا توهایی با جمعیت بالا، از این خدمات استفاده می‌کنند که این نوع تورها را که به لحظه آخری شناخته می‌شود، با ۵ الی ۴۰ درصد حتی در برخی مواقع ۷۰ درصد پایین تر از قیمت واقعی ارائه می دهند. این نوع تور ها شامل تورهای داخلی و تورهای خارجی که نیازی به ویزا ندارد و یا اینکه ویزای فوری دارند که مسافران در فرودگاه دچار مشکل نشوند.
تور لحظه آخری همانطور که گفته شد به تور لحظه آخری شناخته می‌شود و معمولا به دلیل ارزان بودن متقاضیان زیادی دارد. در واقع یکی از اصطلاحات پرکاربرد در زمینه گردشگری و مسافرت، تور لحظه آخری می‌باشد که بسته به نوع آژانس هواپیمایی و گردشگری می‌تواند شامل پیشنهاد های متفاوتی باشد. در برخی مواقع این تورها تا حدود ۷۰ درصد کاهش قیمت دارند و به همین دلیل مسافران زیادی منتظر دریافت چنین پیشنهاداتی می نشینند تا سفری ارزان را با خدمات و کیفیتی ایده آل تجربه کنند.

تور لحظه آخری داخلی


برای تور لحظه آخری داخلی مناسب ترین زمان فروش، زمان‌هایی است که کمتر مردم سفر می‌کنند و نقل و انتقالات گردشگری به حد پایینی می‌رسد. برای نمونه در فصل‌های سرد سال مانند پاییز و یا زمستان کمترین فروش تورهای مسافرتی انجام می‌شود و بدین ترتیب آژانس‌های مسافرتی جهت پر نمودن جای خالی و ظرفیت هواپیما، رزرو هتل و دیگر خدمات، تورهای خود را پایین تر از حد معمول به فروش می‌رسانند. از سوی دیگر در ایام تعطیلات طولانی مدت نوروز نیز که حجم گردشگران افزایش می‌یابد، طبیعتا آژانس‌های مسافرتی با برخی کنسلی‌ها نیز مواجه می‌شوند که جهت تکمیل ظرفیت باقی مانده تور لحظه آخری خود را به نمایش می‌گذارند.

تور لحظه آخری خارجی


تور لحظه آخری خارجی امروزه برای ایرنیان بسیار طرفدار پیدا کرده است. و افراد برای دیدن جاذبه های کشورهای مختلف و همچنین شناخت فرهنگ و آداب و رسوم کشورهای دیگر تمایل و علاقه زیادی برای سفر خارجی نشان می دهند. اما به غیر از علاقه مندی به سفر، یکی از موضوعات مهم که باید مورد توجه قرار گیرد، هزینه سفر است همه ما وقتی اسم سفر خارجی می آید هزینه های بالای سفر به ذهن مان می آید اما همیشه این طور نیست. تکنیک ها و شیوه هایی برای کاهش هزینه های سفر وجود دارد که در این میان تور لحظه آخری یکی از این شیو ه ها برای کاهش هزینه های سفر است. تورهای لحظه آخری خارجی کشورهایی که برای مسافرین ایرانی ویزا دریافت نمی‌کنند بسیار پر طرفدار است. برخی از تورهای لحظه آخری خارجی شامل استانبول – تفلیس – آنتالیا – باتومی – کوش آداسی – آنالیا و … می‌باشد که این شهرها با توجه به پایین بودن قیمت تورشان، در بین گردشگران بسیار محبوب هستند.

تور لحظه آخری ارزان


تور لحظه آخری ارزان امروزه توسط بسیاری از آژانس های هواپیمایی یا گردشگری به فروش می‌رسد. ممکن است برای شما هم این سوال پیش بیاید که این تورها از کجا وارد بازار می شوند؛ همانطور که گفتیم تورهای لحظه آخری شامل پروازهای چارتری و ارزان قیمت هستند و مقاصدی که این تورها دارند یا نیازی به اخذ ویزا ندارند و یا اینکه شرایط راحتی برای اخذ ویزا دارند. به این نکته توجه کنید که با گسترش و رشد گردشگری اکثر ایرلاین‌ها آژانس های هواپیمایی یا گردشگری اقدام به برگزاری تورهای مسافرتی می کنند و با توجه به امکان خرید عمده و ارزان برای آژانس ها، امکان ارائه تورهای ارزان به مسافران فراهم می شود. به طور کلی علت اصلی کاهش قیمت در مورد تورها وجود رونق در بازار و فراوانی عرضه و تقاضاست. ممکن است در زمان هایی از سال استقبال از تورها کمتر از سایر زمان ها باشد، در این زمان هایی که منتهی به روزهای پایانی برگزاری تور است، تورهای لحظه آخری ارائه می شود. برای دریافت اطلاعات و مراحل خرید تور لحظه آخری باید با شرکت‌ها و آژانس های مسافرتی و گردشگری در ارتباط باشید تا بتوانید از تور لحظه آخری و مقاصد گردشگری اطلاعات کافی کسب نمایید. اگر چنانچه کیفیت سفر با صرف هزینه کمتر برایتان در درجه اهمیت قرار دارد، با مراجعه به آژانس‌های مسافرتی و اطلاع از وضعیت ظرفیت‌های باقی مانده تورها می‌توانید از تور لحظه آخری استفاده کنید.