آخرین کسب و کارهای ثبت شده در بخش صافکاری

صافکاری


خدمات صافکاری در تهران شامل چه مواردی می باشد؟


با پیشرفت تکنولوژی و ساخت اتومبیلهای جدید، خودرو به مهمترین وسیله کاربردی در زندگی انسان تبدیل شده است. در شهرهای بزرگ همچون تهران، استفاده از اتومبیل به قدری زیاد است که شاهد حضور حداقل یک خودرو در هر خانه‏ای هستیم. این افزایش تعداد اتومبیل‌های درون شهری به خصوص در تهران، منجر به افزایش ترافیک درون شهری و تصادفات ریز و درشت در خیابان‌ها و جاده‌های شهر شده است. با توجه به قیمت خودرو، رسیدگی به بدنه خودرو و تعمیرات آسیبهای آن از مهمترین کارهایی است که صاحبان خودرو باید انجام دهند. استفاده از صافکاری بی عیب و نقص برای کسانی که خیال فروش یا تعویض اتومبیل خود را دارند، نیز بسیار لازم و ضروری است. استفاده از صافکاری در تهران به شما کمک خواهد کرد که به بهترین شکل ممکن، ماشین خود را در سریعترین زمان ممکن تعمیر کنید. سعی کنید بهترین صافکاری تهران را پیدا کرده تا کار ماشین شما باکیفیت بالا انجام شود.

حرفه نقاشی اتومبیل


یکی از شغل‌های مهم در زمینه بدنه خودرو، نقاشی اتومبیل است. نقاشی اتومبیل به عنوان حرفه ای در ترمیم و رفع آسیب دیدگی های بدنه خودرو روز به روز از محبوبیت بشتری برخوردار می شود. صافکار کسی است که بتواند انواع فرورفتگی، خط و خش، انحرافات شاسی کشی، رنگ ریختگی و ... بدنه خودرو را به حرفه‏ای‏ترین شکل ممکن ترمیم کند. آسیب‌دیدگی خودروها یک امر طبیعی است اما برطرف کردن آن‌ها به یک متخصص احتیاج خواهد داشت. صافکار بدنه‌ آسیب‌دیده خودرو را به روز اول بازمی‏گرداند. تعداد صافکاری در تهران بسیار زیاد می باشد و بسیاری از آنها همچنان از روشهای سنتی برای ترمیم و تعمیر بدنه خودرو استفاده می‏کنند. بهترین صافکاری تهران بسیار مجهز بوده و دارای تجهیزاتی از جمله دستگاه شاسی کشی برقی و اتومات، دستگاه نقطه جوش دیجیتال، جک چهار ستون با جک چرخ آزاد کن و صفحه لغزان می باشد. امروزه نقاشی اتومبیل به یکی از موفقترین خدمات حوزه خودرو تبدیل شده است. با گسترش هرچه بیشتر استفاده از ماشین و افزایش تعداد آنها در شهرها و جاده‏های کشور، نقاشی و سایر فعالیتهای مربوط به ترمیم و تعمیر بدنه خودرو از جایگاه خاصی برخودار شده است.
چه مواقعی به صافکاری نیاز داریم؟
• برای ترمیم رنگ خودرو و پولیش بدنه
• صافکاری بدنه خودرو و گلگیر و ...
• رفع فرورفتگی و تعمیر آسیب‌دیدگی‌های بدنه
• رنگ‌رفتگی یا موج ‌گرفتن بدنه خودرو

هزینه صافکاری خودرو چقدر است؟


هزینه‌های مربوط به صافکاری و نقاشی خودرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلاً هزینه با دستگاه مکش در محل با هزینه معمولی متفاوت خواهد بود. یا اگر خودرو به صافکاری در محل بدون رنگ احتیاج داشته باشد، هزینه متفاوتی خواهد داشت. البته این هزینه به ماشین شما هم بستگی خواهد داشت، معمولا هزینه برای ماشینهای گران‏قیمت‏تر، بیشتر می‎شود. مثلا اگر صاحب هیوندا یا تویوتا هستید که قیمت بالایی دارد، مسلما هزینه تعمیرات آن نیز بیشتر خواهد شد. همچنین شدت ضربه و انرژی وارده حاصل از تصادف، کیفیت و ضخامت رنگ و همچنین زیرسازی آن نقش موثر و تعیین‌کننده‌ای در نوع بازسازی بدنه‌ و هزینه تعمیر دارد. در خودروهایی که از کیفیت رنگ بالایی‌ بهره می‌برند، ضخامت لایه‌های رنگی نیز بالا بوده و این ضخامت زیاد، توانایی بالاتری در تحمل شدت ضربه و انرژی بدون تاثیرگذاری منفی در رنگ را دارد. اما که اگر شدت ضربه از از حد تحمل بالاتر باشد، عملا امکان بی‌رنگ ترمیم‌کردن بدنه از صافکار سلب شده و در اینجا، نیاز به بهترین صافکاری تهران بیش از پیش احساس می‌شود. خدمات بهترین صافکاری تهران
1- نقاشی خودروهای داخلی و خارجی در محل
2- رفع فرورفتگی و تعمیر آسیب‌دیدگی‌های بدنه منطبق با طرح اولیه خودرو
3- صافکاری گلگیر، در، کاپوت، رکاب، سقف و تمامی بدنه خودرو
4- شاسی‌کشی و زیربندی خودرو
5- موج‌گیری و ترمیم خطوط و قوس‌های ظریف روی بدنه
6- نقاشی اتومبیل، ترمیم رنگ خودرو، قلم گیری و پولیش بدنه پس از نقاشی

جمع بندی


امروزه استفاده از خودروهای شخصی، افزایش چشمگیری داشته است و طبیعتاً تصادف‌ها نیز افزایش داشته‌ است. تصادف معمولاً با خرابی بدنه ماشین همراه است که باید خیلی زود بررسی و تعمیر شود. نقاشی خودرو نیازمند تخصص و حرفه‌ای بودن صافکاری در تهران است. زیرا اگر خودرو به درستی تعمیر نشود، از لحاظ ارزش نیز کاهش قیمت پیدا خواهد کرد. وقتی ماشین از قسمت بدنه آسیب ببیند، رنگ‌رفتگی یا موج ‌گرفتن بدنه ماشین، بسیار مشخص است. برای از بین بردن این مشکلات، باید از صافکاری در تهران کمک بگیرید. هرچقدر این تعمیرگاهها حرفه‌ای‌تر باشند، اثرات تصادف یا رفتگی رنگ در خودرو کمتر دیده خواهد شد. به همین دلیل پیدا کردن بهترین صافکاری تهران بسیار اهمیت دارد. بهترین صافکاری تهران به دو روش صافکاری بی رنگ و با رنگ، کار خود را انجام می دهد و با تجربه بسیار زیاد در این زمینه و استفاده از نیروهای مجرب و متخصص، این کار را به خوبی انجام داده و کیفیت را سر لوحه کار خود قرار می‏دهند تا مشتریانشان رضایت کامل از این صافکاری در تهران داشته باشند.