آخرین کسب و کارهای ثبت شده در بخش طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت چه مزایایی دارد؟


در دنیای امروز، حضور خوب در فضای مجازی و دنیای اینترنتی و داشتن یک سایت از لازمه‏های رقابت جهانی می‏باشد. با گسترش استفاده از اینترنت و به وجود آمدن سایتهای مختلف در زمینه‏های گوناگون، شاهد راحتتر شدن بسیاری از کارها بوده‏ایم. امروزه طراحی سایت برای هر کسب‏وکاری ضروری می‏باشد، زیرا از طریق اینترنت می‏توان بسیاری از کارهای حضوری را به دستگاههای هوشمند واگذار کرده و در وقت و هزینه خود و مشتریان تا حد زیادی صرفه‏جویی کرد. بدون داشتن یک سایت نمی‏توان وارد رقابت با افراد و شرکتهای ملی و بین المللی شد. داشتن یک سایت، مقدمه ورود به این بازار رقابت کسب‏وکارها است. به‏طور کلی طراحی سایت بر پایه نیاز و اهداف خاصی انجام می‏شود. مزایایی که طراحی وب سایت دارد، برای صاحبان کسب‏و‏کار مهم می‏باشد. اگر می‏خواهید با مزایای طراحی وب سایت برای صاحبان کسب‏وکار آشنا شوید، در این مطلب همراه ما باشید.

در زمان طراحی وب سایت به این موضوع توجه کنید.


قالب کاملا اختصاصی و متناسب با نیازتان را برای سایت برگزینید. اینکه بازدیدکنندگان سایت شما از حضور در سایتتان، احساس رضایت خوبی داشته باشند بسیار مهم می‏باشد. طراحی قالب سایت شما باید بطوری انجام شده باشد که در مرورگرهای مختلف و انواع دستگاههای هوشمند به خوبی نمایش داده شود. همچنین سعی کنید که به موضوع امنیت سایت خود بسیار اهمیت دهید تا مشکلاتی به دلیل هک شدن و از بین رفتن اطلاعاتتان برای شما پیش نیاید. به موضوع سئوی وبسایتتان اهمیت ویزه دهید و از همان ابتدای طراحی سایت درنظر داشته باشید. وبسایت شما بدون رعایت فاکتورهای بهینه سازی امکان رشد ندارد. اینکه سایت شما در جستجوی گوگل جایگاه مناسبی داشته باشد یک نقطه قوت است. قطعا برای هر کسب‏و‏کاری مهم است که سایتی داشته باشد که جزء اولین پیشنهادات گوگل به کاربر قرار داشته باشد.

مزایای طراحی وب سایت برای صاحبان کسب‏وکار

1- کاهش هزینه یک مزیت طراحی سایت برای کسب‌وکارها می‏باشد. وبسایت بهترین روش کاهش هزینه‏های کسب‌وکار است. راه اندازی یک کسب‏و کار به دلیل اجاره محل فیزیکی و ساخت ویترین محصولات و ... بسیار هزینه‏بر می‏باشد.
2- حتی اگر کسب‌وکار شما دارای یک دفتر بزرگ در معروفترین منظقه هم باشد، موفقیت شما را تضمین نمی‌کند، زیرا این مکان فقط برای تعداد کمی از افراد قابل دسترسی است. اما فضای آنلاین در دسترس همه جهان است.
3- بازاریابی برای وبسایت شما ساده‏تر و مقرون به‏صرفه‏تر از انجام هر نوع بازاریابی معمول دیگر می‏باشد.
4- داشتن وبسایت اعتبار کسب‌وکار شما را افزایش می‏دهد. با طراحی سایت برای کسب‏وکار خود می‌توانید آگاهی از نام تجاری یا برندینگ خود را افزایش دهید.
v 5- اگر بخواهید مشتریان خود را از پیشنهادات یا فروشهای ویژه خود باخبر سازید، باید از ابزارهای محیطی مثل تابلو، بیلبورد و یا … استفاده کنید. اما با داشتن وب سایت می‏توانید اطلاعات را به‏راحتی به روز کرده و پیشنهادات فروش را به مشتریان نشان دهید.
6- اگر شما محصولی را می‏فروشید و می‏خواهید مزایای محصول را به مشتری بگویید، می‏توانید مقالات مربوط به آن را در وب سایت خود قرار داده و خدمات لازم را به مشتریان خود ارائه دهید.
7- مشتریان می توانند به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته به خدمات و محصولاتتان دسترسی داشته باشند.
8- با طراحی وب سایت، مشتریان هدفمند به دست می‏آورید. زیرا احتمال اینکه بازدیدکنندگان سایت شما محصول و خدماتی را در اینترنت جست‌و‌‌جو کرده‌اند که به آن نیاز داشته‏اند و گوگل سایت شما را به آنها پیشنهاد داده است، بسیار زیاد است.

امکاناتی که در اختیار مدیر سایت قرار داده می‏شود:


• امکان ایجاد و مدیریت صفحات سایت
• ایجاد و مدیریت منوها و زیرمنوها
• ايجاد و مدیریت فرمهای موجود در سایت
• امکان پشتیبانی از زبانهای مختلف
• مدیریت گروهها و کاربران و دسترسی‏ها
• امکان چت آنلاین جهت برقراری ارتباط با کاربران
• امکان ایجاد دسته بندی خدمات
• امکان جستجو در داخل سایت
• امکان ایجاد خبرنامه و ارسال خودکار ایمیل به کاربران
• تنظیمات پیشرفته امنیتی
• مدیریت اعضا و ثبت نام
• امکان اضافه کردن سیستم نظرخواهی
• امکان مشاهده آمار بازدیدکنندگان از سایت

جمع بندی


در حال حاضر میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا دارای سایت برای کسب‏وکار خود هستند. در واقع هر کسب‏و‏کاری هرچند کوچک نیز برای معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به طراحی سایت دارد. در حقیقت با داشتن یک سایت حرفه‏ای بـرای کسب‏و‏کار خود، این پیام را به مشتریان خود می‏دهیدکـه کسب‏و‏کار شما حرفه ای است و در کسب‏و‏کار خود به‏روز هستید. هزینه طراحی سایت با توجه به خدماتی که از طرف شرکتها ارایه می شود تعیین می شود. یک شرکت خوب بهترین خدمات را با یک هزینه منصفانه ارایه می کند. متاسفانه صاحبان مشاغل به علت نداشتن اطلاعات کافی، طراحی سایت خود را به کسانی که می سپارند که صلاحیت کافی را ندارند. و در دراز مدت متوجه می‏شوند که با وجود هزینه هایی که پرداخت کردند به اهداف تجاری خود نرسیدند و نتیجه معکوس گرفته اند. پس در انتخاب تیمی که قرار است طراحی وب سایت خود را به آنان بسپارید، دقت کافی داشته باشید و بدانید که اگر درست انتخاب کنید هزینه نکرده اید، بلکه سرمایه گذاری انجام داده‏اید.