آخرین کسب و کارهای ثبت شده در بخش کانکس

کانکس


کانکس


کانکس به اتاق پیش ساخته قابل حمل گفته می‌شود که به منظور سکونت و انجام فعالیت های مختلف در هر شرایط آب و هوایی و یا هر محیط جغرافیایی قابل استفاده است. کانکس کاربرد متفاوتی در زمینه اداری، مسکونی، پارکینگ خودرو، سرویس های بهداشتی و ... دارد و در ابعاد مختلف و طرح های متنوع ساخته می‌شوند. کانکس گزینه مناسبی برای اقامت موقت می‌باشد که مهم ترین مزایای آن بازیافت مواد استفاده شده برای ساخت کانکس است. کم بودن زمان ساخت کانکس از دیگر مزایای آن است. زمان ساخت کانکس در مقایسه با زمان ساخت یک خانه بسیار کمتر است. این ویژگی سبب اسکان سریع تر می شود. علاوه بر این، اکثر تولید کنندگان کانکس هایی را به صورت پیش ساخته و آماده دارند که می توان براحتی آنها را تهیه کرد.

ویلای پیش ساخته

ویلای پیش ساخته در حالت کلی به سازه ای که آماده است و هنگام استفاده از آن شما قابلیت جا به جایی سازه را خواهید داشت، گفته می‌شود. از این نوع سازه های پیش ساخته در ساخت انواع ساختمان های مسکونی و ویلاها استفاده می شود. این نوع ساختمان های پیش ساخته طرفداران زیادی به سرعت پیدا کرده اند ولی باید دید آیا استفاده از این نوع سازه برای شما به صرفه خواهد بود یا نه. البته توجه داشته باشید بسته به سلیقه و نیاز شما، می توانید سفارش خود را به کارخانه اعلام کنید.

انواع ویلای پیش ساخته


• ویلای پیش ساخته دوبلکس
• کانکس پیش ساخته
• خانه متوسط پیش ساخته
• کانکس ویلایی پیش ساخته
• خانه های کوچک پیش ساخته


کانکس ویلایی یکی از بناهای مسکونی حساب می‌شود که دارای تمامی امکانات مورد نیاز برای سکونت است. بطور کلی تفاوت اصلی کانکس ویلایی با دیگر کانکس‌ها در مصالح بکار برده برای آنها می‌باشد. کانکس ویلایی در مقایسه با خانه های سنتی مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله می‌توان به مقاومت آنها در برابر زلزله و قابلیت جابجایی اشاره کرد. این مزایا باعث استقبال خریداران از کانکس ویلایی گردیده و مهمترین عوامل گسترش آنها در مناطق یلاقی مانند لواسانات و باغ شهر های دیگر کشور می‌باشد.

امکانات کانکس ویلایی


امکانات کانکس ویلایی شامل تمامی تجهیزاتی که در انواع خانه‌ها استفاده می‌شود است که شامل: سرویس بهداشتی و حمام ، اتاق پذیرایی و اتاق های خواب به همراه کمد دیواری ، آشپز خانه با کابینت مجهز شده با سینک ، گاز ، هود و آبگرمکن ، نهارخوری و اتاق نشیمن و حتی در برخی موارد بخصوص در کانکس ویلایی لوکس فضا هایی مانند اتاق فیلم یا فضایی برای میز بیلیارد و پیانو نیز در نظر می گیرند.

کانکس ویلایی دست دوم


کانکس ویلایی دست دوم یکی از بهترین راه ‍ها برای کاهش هزینه است. بطور کلی معمولا خرید دست دوم کانکس به شرط اینکه سازه را دیده اید و نظر یک کارشناس که کانکس ویلایی دست دوم را مورد کارشناسی قرار داده است را بپرسید و اطمینان از سالم بودن قطعات آن داشته باشید، می‌توانید خرید مناسبی انجام دهید در غیر این صورت ممکن است با مشکلات زیادی رو برو شوید که برطرف کردن آن مشکلات و یا تعمیر و تعویض قطعات کانکس برای شما با هزینه های زیادی همراه شود.

مزایای کانکس ویلایی


مهم ترین مزیت کانکس ویلایی قابلیت سرعت در جابجایی از محلی به محل دیگر می‌باشد. کاهش هزینه های ساخت و ساز نیز یکی دیگر از مزایایی کانکس ویلایی بشمار می آید چرا که در هنگام ساخت و ساز هزینه های جانبی نظیر تجهیز کارگاه و اسکان پرسنل و بسیاری از مواردی که در کارگاه های ساختمانی مورد نیاز است را نداشته و در نتیجه هم هزینه های تولید کاهش یافته و از طرفی با اجرای سریع قابلیت بازگشت سریع سرمایه را دارد که در اصتلاح می توان گفت صرفه جویی در زمان برابر با سود بیشتر خواهد بود.